KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13363064
nr 1336 3064
1800-tal, Madonna med barnet, ej signerad. Olja på duk, 67x53 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:25:44
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
- Klassiska
29 jun
Klassiska
Läs mer om Klassiska